Johóóó, Paměticé

28. října 2009 v 16:55 | Safo |  Freeride
Tak lidičky, dneska měl být trénink v Jevíčku...

...ale včera mě zlobil Skype, a tak sem to nemohl domluvit. Rozhodl sem se, že si místo toho zajedu zaskákat do Pamětic. Ráno bylo zima a mžilo, neodradilo mě to a o půl desáté sem už seděl na kole s jedním tričkem a dvěma tenoučkejma mikinama (jasný, i kalhoty sem měl:D). Jel sem přes Babolky a potom sem nejel na Letovice, tak jako vždycky. Dneska sem jel úplně novou cestou, abych nedělal zbytečnou zajížďku asi 5 km. Vzal sem to na Novičí, Kochov, Kladruby a pak lesem do Pamětic. Nikdy dřív sem takhle nejel a vůbec sem nevěděl kudy kam. Náhodou sem se octnul na modré tur. značce, která vede do Drválovic. Řek sem si "proč ne?" a šel tudy. Věděl sem, že se začínám až moc stáčet doleva, a tak sem hned při první příležitosti chtěl zahnout doprava. No rači sem si počkal na lepší odbočku, a ta už byla správná. Pěkně sem si to po ní kalil a dojel k místní pískovně resp. výletišti Na skále. Důležitý však je, že je tam trať!
Shodil sem ze sebe bágl a ty dvě mikiny a nasadil páteřák. Když sem tlačil kolo nahoru, zjistil sem, že můj oblíbenej skok je necelej (jaksi mu chybí nájezd), ale rychle sem si oblíbil jinej a skákal ho pořád dokola. Hned po něm je malá, ale dokonalá klopenka a já se do ní pokaládal čím dál víc. Postupně sem si během dvou hodin skočil všecky skoky a drop.
Pak už to chtělo přestávku, tak sem se nasvačil, nabumbal a skákal dál. Ale už jenom chvilku.
Takže Pamětice sem si moooc užil a ani nevadilo, že sem tam byl sám. Taky sem něco vyfotil.
Cesta zpět byla taky parádní. Celou cestu až do Kladrub sem jel z kopce po lesních kamenitejch cestách, což je něco pro mě. Navíc sem dole v lese našel parádní místo s kopou malejch skalek, takže už vím, kam pojedu příště.

Ještě jednou: fotkýý!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domča :) Domča :) | Web | 28. října 2009 v 19:09 | Reagovat

Jů , super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama