Konečně na kole, můj milovanej freeride

22. října 2009 v 18:45 | Safo |  Freeride
Tak jak to bylo dneska?

No školu bych rači neřešil, ikdyž sem dostal 1 z fyziky z převodů jednotek, taky z ruštiny atd. No po škole sem na zastávce pokecal s kamoškou, a ona řiká, že prej její bejvalá spolužačka (pochopitelně ji znám) napsala článek do MF Dnes a že ho má vytrženej, tak sem si ho přečetl. Je to velmi vtipný popis politické situace v ČR a doporučuju přečíst. Tuším že to je ve sloupci na stránce před TV programem, ne v příloze. Kdo chce, může si to přečíst, já se u toho řehtal 10 minut.
No dneska bylo mooc pěkně, tak mě napadlo, že už sem dlouho nebyl na kole. Tož sem dofouknul zadní kólečko (pořád mi měknou, nvm proč) a vytlačil to na kopec. Po cestě sem potkal 3 srnky a nahoře sem si nemohl odpustit tradiční kochání se výhledem. Pak sem utáhnul boty, nasadil rukavice, nahodil integrálku a jel sem. Nejdřív sem to svištěl po louce (úžasný, foukal boční vítr, takže to bylo upa suuper) a pak zajel do lesa. Les plnej ostružiní, ale to mi nevadilo, ty trny se přes moje pláště KENDA 2.35 nedostanou. Nejvíc na tom lese miluju ty muldy. Sou tam takový ďolíky a vlny, no prostě freeride jak má být, pak sem to krosnul přes cestu a pak tam je takovej prudkej svah s pařezama, stromama a spoustou větví. Napojil sem se na cetu a užíval si zatáčky, prostě paráda. No pak sem se dostal na jinou cetu a tam bylo bahna jak v .... a kolo tam neklouzalo, ale bruslilo. Pak sem si to dával přes kořeny, předek tlumila vidlice (SR Suntour duro triple) a vzadu to mlátilo a vyhazovalo, luxus. No nějakej debil tam dal na cestu velkej šutr a málem sem se o něj rozmlátil, no eče že byl bílej, tak byl vidět.
Dojel sem k Hornímu Smržovu a po cyklostezce tlačil kolo nahoru (je to hroznej krpál). Cestou sem potkal myslivce s jezevčikem. Nahoře sem se opět kochal výhledem a pak to pustil dolů, tentokrát bez brzdy. Je tam taková pěšinka, ale je parádní. Dole sem potkal nějaký lidičky, no koukali na mě jak nvm co (ta integrálka je červená:D) a měli tam ohradu s koňma, krásný koně tam mají.
Cestou zpátky sem se eče stavil na Rumberku (už byl i v TV Nova!!!!) a nafotil pár novejch fotek (rajče). Eče sem zkontroloval kešku, která tam je, a shledal ji dobře maskovanou a připravenou na zimu.
U nás sou kulatý balíky a já sem neodolal a párkrát si na nich otočil spina, konga. Taky sem zkusil 2 nový (pro mě nový) způsoby, jak stát na rukách. Nejsou to žádný stojky, ale i tak to není lehký. Baví mě to.
Tyo dneska je to doost dlouhý!! No esi to někdo dočte, dostane pusu! Sice nvm jak to provedu, kdyžtak pošlu do komentu smajla :D:D:DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Einsam :) Einsam :) | Web | 23. října 2009 v 15:34 | Reagovat

Aspoń někdo , kdo má dneska supr den .

Tenhle přespolák není v Lysicích , ale na Hořicích .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama