Chytlo mě to...

18. listopadu 2009 v 20:00 | Safo |  Freeride
A to teda hodně...

protože dřív mě to až tak nebralo a nevydrželo to dlouho. Jo, mluvím tu o kole. Ne o ježdění, protože to mě bralo dycky, ale o stavbě tratí.

Dřív jsem u toho nevydržel moc dlouho nejspíš proto, že jsem nevěděl co chci vlastně jezdit a stavět. A teď už v tom nemám až takovej binec. Vím, že chci jezdit sjezdy, občas nějakej skok, pěkně v lese a hlavně pro zábavu a dobrej pocit. Podle toho taky vypadá to video a taky podle toho bude vypadat ta trať. A jak? Bude to prostě pohodička. Trochu vyčištěná cestička v lese mezi stromy, do toho pár klopenejch zatáček, dva tři skoky a hotovo.

Jenom jsem si na to vybral docela blbou dobu, protože už je brzo tma a když jdu stavět po škole, tak tam jsem ani ne hodinu a už je tma a nevidím na to. Třeba jako dneska. Chvilku trvá než tam dojdu, pak než si namyslím co chci a jak chci, pak než to udělám..... Dneska jsem vlastně ani pořádně nestihl malý esíčko z klopenejch zatáček. Na konci první zatáčky jsem udělal trochu hranu, aby mě to trochu hodilo do vzduchu a dopadal jsem hned do druhé zatáčky. Ale jak říkám, nestihl jsem to. První zatáčka je OK, ale ta druhá potřebuje pár dodělávek. No a to su teprve na začátku. Ale stavět půjde i v zimě. V lese moc sněhu nebývá a kopat do země se dá vždycky.

Taky, dřív jsem si už postavěl trať a ještě letos jsem tam chtěl dodělat pár pořádnejch skoků. Ale! Není to ono. Stavěl jsem totiž proto, abych měl kde jezdit, a ne proto, že mě to baví. Ale teď mě konečně baví obojí, takže by mi to zase mohlo chvilku vydržet.

A když už jsme u toho: v sobotu se v Blansku v Hořicích konají závody. S pár kamošema tam chceme jet a zajezdit si, a hlavně, aby jsme věděli, kde je tam trať. Jenom doufám, že to nedopadne jako ty běžecký závody v Brně, na který jsem nakonec nejel, že Domčo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Einsam :) Einsam :) | Web | 18. listopadu 2009 v 21:29 | Reagovat

No jo no . Pokud je to na Hořicích tak se asi půjdu na vás podívat :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama