Dvinsk Clan

23. listopadu 2009 v 22:21 | Safo
Dvinsk Clan = Oleg Vorslav = něco neuvěřitelnýho.


Dvinsk clan je Lotyšská skupina trénující parkour a freerun (dále už jen umění pohybu). Asi nejznámějším členem je již zmíněmý Oleg Vorslav. Olega jste už možná viděli v nějaké reklamě nebo taky ve videoklipu k písničce od Madony. Tuším, že se ten člověk věnuje gymnastice. Jinak jestli si myslíte, že doma dělá kliky, dřepy a podobný posilovačky, tak se pletete. Tenhle člověk prý posiluje jenom tehnickým tréninkem. Ale zase tomu dává všechno. Trénuje několik hodin denně, ale zase s citem, protože ho to umění pohybu částečně i živí. Jeden z mála lidí na světě, který překonává opravdu velké překážky, jak psychické, tak fyzické. A největší překážkou je pochopitelně on sám. No a abyste měli představu, co je to za člověka, dám sem nějaký vídejo. Videa nejsou jen plná obdivuhodných dovedností, ale jsou taky umělecky zaměřená, takže vídea dokoukat do konce.


Začátek vám přijde možná trochu nudnej, ale od 4. minuty se to rozjede a bude vám padat čelist.
Zábavné video s parádními výkony.

No a toto je jedno z nejkopírovanějších videjí na jútúb. Našel sem toho už aspoň 500 kopií a je opravdu těžké dohledat orginál.

A nakonec sem dám i jútúb kanál Olega Vorslava. Pokud by vás tenhle človíček zaujal, najdete tam originály výše uvedených videjí a Oleg je ochotný si s vámi i pokecat, můžete mu nechat vzkaz na kanálu nebo mu poslat zprávu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simthy simthy | Web | 24. listopadu 2009 v 13:52 | Reagovat

O_O  úžasný

2 Endry Endry | Web | 24. listopadu 2009 v 18:36 | Reagovat

tyo drsný..to bych nezvládla :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama