Jako Steve

14. listopadu 2009 v 20:50 | Safo |  Freeride
Dneska sem využil super počasí.

Sice sem dneska spal až do 11, ale odpoledne sem to rozjel!! Nejdřív jsem si řekl, že se pudu proběhnout a trochu zatrénovat. Vyběhl jsem na kopec, chvilku lozil a posiloval na stromě a pak jsem ještě šel potrénovat konga přes spadlej strom. Potom se z toho vyklubal kong to precision, nejdřív to bylo na protější strom a potom na kámen. Pak jsem běžěl dál a po 300 metrech jsem zjistil, že jsem si u toho stromu odložil mobil a nechal ho tam. Vrátil jsem se pro něj a pak se mě zmocnila nepředstavitelná chuť vyrazit na kolo a něco pořádně sjet.

Vrátil jsem se domů, trochu se převlíkl (nebyly potřeba velký úpravy), vzal helmu, páteřák a rukavice, pořádně se napil a vytlačil kolo na ten kopec, ze kterýho jsem se vracel. Už když jsem šel nahoru s tím kolem a rozhlížel se do těch podzimních dálek, cítil jsem ten správnej pocit freeriďáka (frýrajďáka:D). Tu volnost, nedostižnost. No a potom v lese .... v té rychlosti mezi stromy .... ten adrenalin v prudkých stráních.... cítil jsem se jako bych byl Steve Romaniuk .... a když jsem vyjel z lesa na silnici, byl jsem spokojenej, šťastnej, úplně volnej.
Zkusil jsem zavolat kamarádce, esi se můžu stavil, protože jsem byl asi kilometr od nich. Překvapivě to nebrala a já si mohl pokecat leda s hlasovou schránkou. Zkusil jsem se ještě stavit za kamarádem, ale ti měli zase návštěvu. Tak jsem jel do dědiny k té kamošce a znova jsem zkoušel volat a znova ne mě vybafnul záznamník.

Vrátil jsem se domů a pak jsem ještě šel omrknout jistou stranu kopce, kterou jsem ještě nesjížděl. No, vždycky jsem se na tu stráň koukal zespodu, zezhora vypadá a je trochu prudší než se mi zdálo. Usoudil jsem, že pro sjetí toho kopce mi chybí zkušenosti a hydraulický brzdy, takže to budu muset odložit na jindy.
Každopádně, když jsem doma uklízel to zablácený kolo, dostavil se takovej hřejivej pocit, spokojenost nejvyšší míry.

Trocha adrenalinu nikdy neuškodí a všem vám doporučuju aspoň jednou si vyzkoušet nějakej adrenalinovej sport. Budete si potom sami sebe víc vážit a díky tomu napětí a adrenalinu prohlédnete do jiné, zatím skryté dimenze vaši duše a to stojí za to (vím o čem mluvím).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domča :) Domča :) | Web | 14. listopadu 2009 v 21:23 | Reagovat

:-) Jo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama