První trénink

3. listopadu 2009 v 10:59 | Safo |  Parkour
Trénink parkouru. Jak to probíhalo?

Tak, když jsme se asi v 16:00 úspěšně sešli na mostě v Letocivích, přesunuli jsme se nahoru ke škole, kde už na nás čekal v tělocvičně taťka. Rychle jsme se převlíkli a začal trénink. Na rozběhání jsme si dali 3 kolečka normálního běhu, 3 kolečka pozpátku, 2 kolečka poskoků do boku (jedna i druhá strana) a 1 kolečko normálního běhu. Zonyga (vedl trénink) nám potom ještě vysvětlil, co to je Yamakasi blok a všem se nám ulevilo, když jsme zjistili, že se do toho Zonygovi nechce (Ravenova zabijárna je proti tomu slabej čajíček). Potom jsme si donesli pití a opatrně se napili. Dali jsme si pár kliků a následovala série různých typů catwalku (normální, střecha, přískoky ve střeše, střecha do boku a kong na zemi). Opět jsme se napili a potom následovala "Ravenova zabijárna". Tato krutost spočívá v tom, že jsme si dřepli, minutu skákali v dřepu na špičkách a potom jsme prudce 10x vyskočili. A co potom?? No potom následovalo druhé kolo téhle zabijárny. Pak jsme si museli proklepat a uvolnit svaly a jelo se dál. Šplhali jsme na laně (jen rukama), a to palci nahoru a taky palci dolů. Pak jsme se znovu napili a tím ukončili rozehřívací část (byla to asi hodina).

Přinesli jsme švédskou bednu a k ní pár žíněnek. Začali jsme konga, potom kash, speed atd. Takhle jsme to drilovali asi půl hodiny a pak jsme začali trénovat palm spin na té bedně. Jde o takové otočení se nad překážkou. Spina umím už z dřívějška, ale nikdy se mi nepovede napoprvý, ale na šestý pokus se mi povedl. Spina jsme trénovali asi 10 minut. Ještě jsme si zkusili různý vaulty přes bednu a pak jsme vytáhli žíněnku, opřeli ji o zeď, k žíněnce jsme dali asi o 3 patra sníženou bednu a za ni ještě 2 žíněnky. Mohli jsme začít zkoušet tic-tac přes překážku do rollu (kotoul). Pak jsme ještě žíněnku přesunuli a trénovali jsme cat leap z balancu. To už byl vlastně konec, potom jsme ještě vyskakovali snožmo na bednu a Zonyga pro nás otočil backflip. Nikomu se nechtělo, ale už jsme museli skončit, protže nás začali vyhánět volejbalisti, kteří tam jsou po nás. Rychle jsme se rozloučili, pochválili si trénink a každej frčel na jinou stranu domů.

Tenhle trénink byl prostě úplně suprovej, nvm kdy bude další, protože za 14 dní má snad bejt ředitelský volno, což by znamenalo, že tělárna nebude v provozu. Ale každopádně mě z toho bolí opravdu celej člověk, a tak to má být. Užívám si ten těžko popsatelný pocit, který se dá jen zažít, nikoliv popsat, takže se o to ani nebudu snažit.

Byl jsem tam já, Zonyga, Mirek a Rosťa.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1  ♥»Lady_HaniCZka«♥© ♥»Lady_HaniCZka«♥© | Web | 3. listopadu 2009 v 11:02 | Reagovat

Ahoojky..zvysila jsem ti návštěvku ptž se nudim.. dobrá ne??:D:D

2 ♥»Lady_HaniCZka«♥© ♥»Lady_HaniCZka«♥© | Web | 3. listopadu 2009 v 18:14 | Reagovat

nn hlasy jsem si tim nechtela nahnat..to jsem jeste v tý soutězi nebyla...dopoledne jsem se fakt nudikla:D....:-) jinak mooc děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama