Sny

18. listopadu 2009 v 20:23 | Safo |  Články
Určitě všichni o něčem sníte. Ale na kolik jsou vaše sny reálné? Jsou přesně tak reálné, jak moc chcete, aby se splnili.

Pokud se chcete stát prezidentem, obětujete tomu všechno, budete dobří a oblíbení u lidí, pak se stanete prezidentem.
Chcete letět na Mars? Proč ne? Věnujte se výzkumu, dřete a pak poletíte na Mars.

Třeba mým snem je mýt alespoň měsíc v USA. Asi vás napadá otázka proč. Protože chci být alespoň divákem na závodech Red Bull Rampage, chci tam fandit všem těm známým jezdcům, které denně vídám ve videjích. Chci poznat Travise Pastranu a být na pár akcích s názvem X-Games, protože i tam je spousta "bláznů" nejen na kolech, ale i na motorkách. Když už bych byl v USA, tak bych se chtěl taky podívat a zajezdit si na místních tratích, které se klikaní v nekonečných lesích. A když už jsme u těch lesů, taky bych si chtěl zajezdit ve Whistler bike parku (to už je sice Kanada, ale nevadí), který je známý mezi bikery po celém světě.
Ne, to ještě není konec. Taky bych se chtěl poznat a trénovat s lidmi provozujícími parkour a podívat se do Lisses, předměstí Paříže, ve kterém se zrodila novodobá podoba parkouru.

Moje sny se mi zdají celkem reálné, už proto, že do USA dnes cestují všichni a není tak velký problém se tam dostat. No a do Lisses jezdí každoročně výprava českých i slovenských traceurů asi na 14 dní. Takže jediným problémem by snad mohly být peníze, což vlastně taky není tak úplně pravda. Do USA můžu doplavat. Cestou k oceánu se můžu zastavit na pár dní v Lisses. Vlastně tam můžu dojet na kole. I s kolem na zádech přeplavat oceán a opět na kole cestovat po USA. Nejdřív se zastavit na Red Bull Rampage, který se jezdí v Grand Canyonu, Potom jezdit po akcích X-Games a postupně se dostat až ke Kanadským hranicím a potom hurá na Whistler.

No, nechal jsem se unést. Je hezký o tom takhle přemýšlet, ale těžší je to provést.

Hlavně si jděte za svými sny a nevzdávejte se jich.
A na závěr vám přeji hodně štěstí na cestě za vašimi sny a jejich brzké vyplnění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Einsam :) Einsam :) | Web | 18. listopadu 2009 v 21:28 | Reagovat

Já chci umět běhat , mít víc medailí jak Katka ( tím pádem minimálně 40 ) , chci mít fretku , psa a novej dalekohled . A mít všechno co chci , ale né zadarmo . A k té poslední fotce.. nepoznáš , jak jsem se umístila , jelikož .. no , přečti si ten článěk ještě párkrát xD

2 Lusí Lusí | 19. listopadu 2009 v 16:08 | Reagovat

Dane, bohužel...některé sny jsou nereálné, ale stejně mi to nezabrání, abych snila dál :).
Myslím, že do USA se určitě někdy podíváš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama