Tradičně

21. listopadu 2009 v 20:15 | Safo |  Běžný
Jojo, a jako tradičně jsem měl štěstí a nebyl bych to já, kdyby se něco neposralo.

Tentokrát jsem už počítal s tím, že se něco posere, a že by to jako tradičně mohl být nějakej defekt, takže jsem si už včera koupil 2 náhradní duše.

Večer jsem si nachystal věci co by se mohly hodit a vzal jsem si s sebou vybavení opravdu pro všechny možný i nemožný závady. Bohužel jsem počítal jenom s technickejma závadama a nebral v potaz lidské selhání. Ano, bylo to selhání lidského faktoru (), které zapříčinilo, že jsem nakonec na žádnej závod nejel. Opravdu jsem počítal s tím, že se něco posere, protože když jsem přišel na svět, tak jsem byl asi moc chamtivej a bral a ukradl jsem každýmu kousek toho negativního štěstí. Takže, když se něco posere, tak jedině mně. Pokud se tedy divíte, že se vám málokdy přihodí něco špatnýho, je to díky mě.

No, prostě jsem přijel k Pavlovi, se kterým jsme chtěli jet na ten závod. Poslal jsem mu esemesku, že už na něj čekám před barákem (nechtěl jsem zvonit, vzbudil bych celou jejich famíliji). Vylez ještě rozespalej a hned na mě hrknul, že nikam nejede, že musí jet do Brna s rodičema cosi vyřídit. Nejdřív jsem tomu nevěřil a nepřipouštěl jsem si to, takže jsme tam mluvili ještě tak 5 minut a on tam chudák mrznul v triku a teplácích (ani jsem si to neuvědomoval). Takže jsem s sebral a vyrazil směr domov (když ráno vstanete, dáte si snídani, když vstanu já, dám si 12 km kombinované jízdy na kole a chůze s kolem na zádech). Radost jsem z toho neměl, ale moc jsem o tom nepřemýšlel, zbytečně bych se naštval a vyplýtval energii, kterou bych mohl využít k něčemu mnohem užitečnějšímu.

Doma do mě začali hustit řeči o tom, že se zbytečně podřizuju, že jsem měl jet sám a furt mi to dokola vyčítali. Nakonec místo abych se s nima bavil, vzal jsem motyku a hrábě a šel do lesa dodělat tu trať. Na trati jsem udělal parádní klopenky, ale je to technicky náročná pasáž a ještě jsem se ji nenaučil projíždět. Ale bylo tam na kopci krásně, takže jsem udělal pár záběrů krajiny.

Odpoledne jsem měl hotovo, takže jsem mohl jezdit. Celý odpoledne jsem vlastně jezdil na kole, furt dokola tu trať. Když už mi ty klopenky jakš takš šly, šoupnul jsem mobil na helmu a točil. S mobil jsem to jel 2x a při druhé jízdě jsem se málem dvakrát rozbil, ale na videu to není vidět, takže pohoda. Dneska to sestříhám a možná to dám aj na net. Mám totiž novej program (neřeknu jakej) a chcu ho vyzkoušet. Lezou z něj videa v HD, takže to bude kvalita nejvyšší. Ten program mám od souseda, tak jsem mu na oplátku poklidil dřevo. Byly to přes metr dlouhý špalky, čerstvý, z javoru. Vážily okolo 60 - 80kg, takže jsem se u toho trochu zapotil, ale nakonec jsem to poklidil. Neřeknu vám jak, prozradím jen to, že jsem u toho udělal přes 130 dřepů a při každým dřepu jsem nesl asi 2/3 - 3/4 váhy těch špalků. Takže to bylo i v rámci tréninku.

No tak já du dát dohromady to video.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Einsam :) Einsam :) | Web | 21. listopadu 2009 v 20:32 | Reagovat

Už se těším na to video . A vážně jsi měl jet sám . I když .. já bych taky nejela na nějakej závod sama . Teda kdyby to nebyl běh - to bych jela i na konec světa sama :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama