Trénink 27.11.09

28. listopadu 2009 v 14:53 | Safo |  Parkour
Už dlouho jsem se rozmýšlel, že bych si chtěl někdy zatrénovat v noci, přesněji potmě. Ve středu jsem si řekl, že v pátek to bude OK.

Přijel jsem ze školy, ohlásil taťkovi, že se vrátím trochu později a vyrazil na autobus. Nebudu popisovat, jak jsem jel autobusem, to je zbytečný. V Letovicích jsem koupil 2x Modrý z nebe (některý lidi si to zaslouží) a trénink mohl začít.
Nejdřív jsem se na takovým zapadlým místě rozcvičil a lehce protáhl. Pak jsem asi 30x vyskakoval na zídku vysokou zhruba po pás, zkusil jsem si výlez na takovou budku, párkrát otočil palm spin a párkrát skočil konga. Toto místo mě trochu omrzelo, takže jsem se přes park proběhl ke škole na hřiště.
Jsou tam takový branky a dá se na nich dělat spousta věcí, především posilovacích cviků. Začal jsem různými styly ručkování, pokračoval na shyby (zkoušel jsem různý typy úchopu, ale moc mi to nešlo), potom takový skoro gymnastický cviky. Ta branka má jakoby 2 břevna za sebou. Chytl jsem se jich, pověsil se hlavou dolů a narovnal nohy nahoru mezi ty břevna, dál jsem potom spustil nohy k tělu a jakoby za sebe (skoro jsem se přetočil), ale nedal jsem nohy na zem, těsně nad zemí jsem se začal vracet a zase narovnal nohy nad sebe a potom jsem se vracel do výchozí polohy. Ale těsně nad zemí jsem ty nohy (pochopitelně i s celým tělem) zase začal zvedat nahoru, a tak jsem se tam houpal. Je to silově dost náročný a dřív jsem to nedával. Asi jste to nepochopili, takže k tomu udělám i video. Na té brance jsem si opravdu vyhrál dlouho.
Potom proběhl přesun na místo se schody. Říká se mu fortna a je to schodiště ke kostelu. Tady přišly další cviky na nohy. Vyskákat a seskákat to po jedné a pak po druhé noze (po jednom, dvou a třech schodech), snožmo bez pomoci rukou (ruce za zády, po dvou, třech a pěti schodech). Proběhlo několik kol a nakonec jsem to skákal už jenom po pěti schodech. Chtěl jsem se přesunout ještě někam, ale začínalo se rojit víc a víc lidí. Říkal jsem si, co ty lidi dělají v pátek o půl sedmé večer venku. Všichni se šli podívat na ohňostroj k otevření novýho Penny marketu. Byli tam lidi ze širýho okolí a potkal jsem i spoustu bývalých spolužáků, který jsem už dlouho neviděl. Ohňostroj jsem ale neviděl, protože jsem musel na autobus.

Tento trénink byl pro mě plný nových věcí, poznání, uvědomění a také úspěchů.

Teď ale spíš posiluju a technický trénink vynechávám. Mým cílem je frogstand do stojky, takže teď hodně klikuju a celkově posiluju. Chtěl bych to zvládnout do 10.5.2010, tedy do svých narozenin. Pokud budu makat, tak to dám.

Frogstand do stojky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Einsam :) Einsam :) | Web | 28. listopadu 2009 v 19:40 | Reagovat

Obdivuju tě za tu noc , ty víš jak to mám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama