Trénink 30.11.09

30. listopadu 2009 v 20:18 | Safo |  Parkour
Zase jsme byli v tělárně, paráda. Jo a taky to slibovaný video.

Ale začněme pěkně od začátku. Ve škole jsem zjistil, že su jeden z mála v naší třídě, kdo udělá výmyk. No joo, gympláci. Ikdyž, abych se přiznal, když se mi to podařilo, krásně silově a na první pokus, vůbec jsem nevěděl, jak jsem to udělal. Na základce jsem totiž výmyk vůbec nezvládal, takže to teď pro mě bylo celkem překvapení.

V Letovicích jsem byl asi o hodinu dřív, takže jsem si jako správnej pákůrista šel zaposilovat ke škole na branku. Natočil jsem tu slibovanou ukázku a jestli se mi to podaří nahrát na jútúb, tak ji najdete dole. Potom jsem se na náměstí sešel se Zonygou a Kubem. Kuba teda nemohl už když jsem vyšli ten kopec ke škole (to sou ty cigára a tráva), ale nějak se mu to podařilo trochu rozdejchat.
Trénink jsme začali rozběháním, ale o něco kratším než na minulých trénincích, protože Kuba byl rád, že běžel dopředu, natož aby potom běhal pozadu. Uběhli jsme slabých 5 koleček (ubohost) a začali se trochu protahovat a rozhýbávat. Potom následoval Yamakasi blok. Řeknu vám, že je to pěkná zabijárna. Skládá se to z několika zmutovaných typů kliků a dalších vylomenin. Třeba si sednete ke zdi tak, aby jste se jí dotýkali nohama (špičkou), pak se zvednete ne rukách a začnete nohy přitahovat a odtahovat, tedy kopete do zdi, přičemž stojíte na rukách (třeba taky bude názorné video). Opět jsme šplhali na laně a Kuba se divil, že u toho nepoužíváme nohy, že se jenom přitahujeme rukama. Dělali jsme spoustu věcí a už si ani na všechny nevzpomenu. Taky mě Zonyga učil wall spin, ale moc mi to nešlo, ještě na to není správnej čas. Zonyga dneska odešel dřív a my jsme si s Kubou spustili kruhy a cvičili na kruzích. Houpali jsme se na nich, dělali shyby a taky ty blbinky, co dělám na té brance. Kruhy opravdu nejsou jaksi stabilní, takže to je o dost těžší než na brance, ale musím se pochlubit, protože mi to šlo. Párkrát jsem si zkusili konga přes bednu a skončili jsme to.

Trénink to byl opět parádní, ale začíná mě štvát, že tam chodí strašně málo lidí. Je totiž hodně lidí, kteří o tom ví, ale asi na to kašlou a nepřijdou. Přitom na začátku všichni říkali, jak je to super, že budeme mít tělárnu na dvě hodiny a jak budou chodit. Nakonec je z toho prd.
No, nebudu vám tady kazit dojem z článku a přestanu nadávat.

Video na brance (v pozadí je letovický zámek):

A to kopání do zdi:

Konečně jste možná zjistili jak vypadám a poznali část mýho pokoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bobina Bobina | Web | 1. prosince 2009 v 13:03 | Reagovat

co se fotek týče, autorská práva, jak už vyplývá ze samotného názvu, patří fotografovi. podepsané jsou právě proto, aby bylo evidentní, komu patří a nikdo je proto nekopírovat. hebys.deviantart.com je můj profil s mými díly. Myslíš, že kdybych to jen tak okopírovala, tak eště na drzovku podto napíšu je to všecko moje, nekopčete to, vztahuje se na to copyright? :D jaaj asi ne co ;)

2 einsam einsam | Web | 1. prosince 2009 v 16:31 | Reagovat

:P Drsňácké . 5 koleček ? To bych odsprintovala jak nic  :-D To my jsme dneska dělaly 8 koleček kolem velké a já jsem je už měla a ostatní jich dělaly ještě 5 :D Jsem sprintovala jak blázen . A ani jsem nebyla udejchaná , hééč :D :D

3 Bobina Bobina | Web | 1. prosince 2009 v 18:13 | Reagovat

jj v pohodě;)

4 comamedoma comamedoma | Web | 1. prosince 2009 v 20:20 | Reagovat

Jé ty videa i článek jsou bezvá ;) akorát mám mini dotaz nemáš někde motor??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama