Něco přibude

10. prosince 2009 v 18:22 | Safo |  Běžný
Zase by to chtělo něco napsat, bohužel to asi budou opět jenom stížnosti na neurčitou adresu, takže nic moc počtení, ale třeba ze mě vyleze i něco kloudnýho.


Tak třeba pořád prší a líbí se mi to pořád míň. Do školy a ze školy chodím lesní pěšinkou asi kilometr nejčastějc potmě (občas se podaří, že je i světlo, ale to fakt málokdy). Tma by mi vůbec nevadila, ale cestička je rozblácená, kluzká a neschůdná, a vzhledem k tomu, že je do prudkýho kopce, tak je to trochu problém. Párkrát jsem se tam málem rozmáznul a vyválel, ale jenom málem.

Jinak najednou po mě zatoužili skoro všichni učitelé. Až do teď si mě nikdo z učitelů moc nevšímal, ale najednou si mě chcou všichni vyzkoušet. Učitelka ve fyzice si mě omylem vyzkoušla dokonce dvakrát, a pak mi řikala, že když mě vyvolávala podruhý, tak jsem jí to měl říct a nemusel jsem bejt zkoušenej. Ale tak neva, aspoň mám jednu 3 k dobru. Učitelka v dějepisu, to bylo taky dobrý. Si mě vyvolala, zkoušela, já věděl to základní, tedy to, co jsme se učili na základce. Bylo to podle mě aspoň na 4, ale učitelka mi dala 5 a ještě mě zdrbala za to, že su moc vysokej a že ju to deprimuje. Kurňa do toho mi nemá (a ani nemůže) nikdo kecat!! Prostě su vysokej a nic s tím neudělám (kromě amputace nohou pod koleny, ale k tomu jsem se ještě neponížil!!). Postoj učitelky na mě působí dojmem, že mi tu pětku dala snad proto, že při zkoušení musela zaklánět hlavu, chudinka malá.

Jestli si myslíte, že mě Vánoce nějak dostávají, tak to teda ne. Vánoce mě nechávají naprosto klidným. Ale dneska jsem výjimečně věnoval pozornost jedné vánoční akci. Když skončila škola a já čekal na náměstí na autobus, byla na náměstí zvláštní akce. Možná, že je to všude normální a jenom já jsem byl až doposud tak nevšímavej, ale ještě nikdy jsem nic podobnýho neviděl a nezažil. V jedné části náměstí byla hromada lidí, kteří dostávali (nebo si kupovali, to nevím) oranžový balónky plněný heliem. na šňůrce balónku byl papírek, na který se napsalo přání (překvapivě k Vánocům) a potom se balónek pustil a letěl pryč, někam vysoko a daleko směrem na Polsko. Byla tam především spousta dětí a většina z nich neuměla psát, takže svoje přání tam jenom namalovaly. Ještě to chtělo sníh a bylo by to bez chyby. Bylo krásný pozorovat ty nadšený děti a balónky mizející v dálce.
Pochopitelně jsem taky přemýšlel, co bych tam na ten papírek napsal. Taky se zkuste zamyslet a přijít na jednu věc, kterou si přejete nejvíc, ale pozor, opravdu jenom jednu věc! Nemusíte to psát do komentářů, nechte si to pro sebe.

Jinak ještě zítra hned po škole (odpadá nám poslední hodina, chemie) jedu do Brna na vejlet. Známí řikali, že viděli triko s nápisem: Doháním své učitele k šílenství. To se mi hned zalíbilo, takže snad bude moje. A víte, jak by to vypadalo v angličtině? Je to velmi zajímavý překlad: I drive mad my teachers! Zajímavé, že? Jestli chcete vidět podobná vtipná trika, zkuste Bastard.cz.

A málem bych zapomněl. Dostal jsem nápad, co sem budu psát. Napadlo mě, že budu psát něco jako Svědectví. Bude to stylem policejních zápisů různých svědectví. Náměty budou reálné a pravdivé, ovšem samotný text bude smyšlený, ale doufám, že zajímavý.

Takže se těšte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Einsam :) Einsam :) | Web | 10. prosince 2009 v 19:15 | Reagovat

Bastard moc dobře znám  :-D

2 simthy simthy | Web | 10. prosince 2009 v 22:14 | Reagovat

s tou amputací si to pořádně rozmysli :D
balónky s přáníčky to jsem ještě neviděla..............
policejní zápisky? to se tešim :)

3 Denčulka♥ Denčulka♥ | Web | 11. prosince 2009 v 20:47 | Reagovat

ahoj, hlásni mi prosím na http://maxik15.blog.cz/0912/anketa-miss-krecek-2009-4-kolo pro Oliverka, děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama