Snaha? A kdo ji ocení??

14. prosince 2009 v 19:54 | Safo
Přišlo mě to na pěkný prachy!
Škola byla docela OK. V těláku jsme cvičili na bradlech. Gymnastika (teda ty základy, co děláme ve škole) mě baví.
V češtině a v hudebce jsme koukali na "krásný" film o Oidipovi (pochybuju o tom, že víte kdo to byl, já to taky nevím). Už když učitelka řekla, že je to film v období války, naježily se mi chlupy na zádech. Sice potom, co dodala, že je tam krásný střih a je to umělecky zpracovaný, mi trochu svitla naděje, že to nebude taková hrůza, ale byl to omyl. Film to byl opravdu umělecky zpracovanej a po umělecké stránce mu není co vytknout (na to, že už je dooost starej). Ovšem z pohledu diváka je to strašný. Jako deseti minutový umělecký video by to bylo OK. Ale uznejte sami, že i vás by nebavil film, ve kterým jde jeden chlapík půl hodiny po rozlehlé a prázdné poušti, a to prosím reálné půl hodiny tzn. půl hodiny je v tom filmu chlapík na poušti a nic se neděje, potom se tam najednou něco rychle stane a vy ani nevíte co. Bylo to utrpení!

Potom jsem sjel do Letovic. Po cestě jsem s telefonem u ucha vyřizoval předání klíčů od druhé nářaďovny, kvůli tlusté matračce na akrobacii. Paní, která to vyřizuje, musela chudák lítat po škole a shánět školníka kvůli klíčům. Sotva jsem přijel do Letovic, uháněl jsem ke škole, aby na mě ta paní nemusela dlouho čekat (bylo asi 15:10). Vzal jsem od ní klíče, položil si tašku s tělocvikem na lavičku a přidělával klíče na kroužek klíčenky. A co se nestalo! Zapomněl jsem si tu tašku s tělocvikem na lavičce, a zjistil jsem to až poté, co jsem po nákupu v Albertě zjistil, že mi jaksi něco chybí, takže jsem letěl do školy pro igelitku a potom zase rychle na náměstí na most, abych stihl sraz, byl jsme tam v čas, čekal asi 15 minut, a když nikdo nepřišel, začal jsem posílat SMS a volat do všech stran. Nakonec jsem se dozvěděl, že dneska vlastně nikdo nepřijde. No nenasralo by vás to? Mě teda jo!! Měl jsme s tím určitou práci, spěchu a já nevím čeho ještě, a potom nikdo ani nepřijde, nezmiňuju to, že mě to vlastně stálo 160Kč (pardon, zmínil jsem to). Nezbylo než jet domů. Doma nikdo nebyl (kupodivu).

Možná stojí za zmínku i nabídka, kterou mi dala jedna blogerka. Chce, abych jí dělal webmastera. Říkal jsem si Proč ne?, ale teď koukám, že to bude kapku časově náročný. Nevím, jak to budu stíhat, snad to nějak půjde.

Adresa toho blogu je: http://lumixx.blog.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simthy simthy | Web | 14. prosince 2009 v 20:35 | Reagovat

pokud ten chlap moc nemluvil tak by mi to ani nevadilo půl hodina spaní není k zahození :-D  už dlouho se mi nestalo že by doma nikdo nebyl takže upřimnou závist :D :-D

2 Kati Kati | Web | 15. prosince 2009 v 19:12 | Reagovat

To znie ako katastrofa, teda ten film :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama