Leden 2010

Moc to nešlo

30. ledna 2010 v 20:50 | Safo |  Geocaching
No, a aby toho nebylo málo, tak po zabijáckým tréninku proběhla ještě lovecká akce.

29.1.2010 aneb Kulhavice z Brna + Air Alert

30. ledna 2010 v 20:18 | Safo |  Parkour

Tak nejdřív se budu trochu věnovat návštěvnosti. Zdá se mi, že se trochu zvedla, a včera se dokonce nezvedla jen o trochu, ale o hodně. Nevím, jestli si mě někdo dal do odkazů nebo ode mě čerpal a zveřejnil mě jako zdroj, ale každopádně mě to těší. 20 jedinečných návštěv a 146 navštívenách stránek je na moje poměry docela vysoký číslo. Takže děkuji.

No a teď už k tomu tréninku.

Něco veselejšího

28. ledna 2010 v 23:11 | Safo |  Parkour
Zítra jedu do Brna na trénink, něco se naučit od brněnských traceurů. Vstávám v 6, autobus jede v 7 a v Brně budu v 8:15 (přesedám na vlak, v tomhle počasí se spolíhat na silniční dopravu není nejrozumnější). Potom se ještě musím nějak dostat na zastávku Sportovní, do 9:30, a už to začne. Naštěstí mám odvoz, takže nebudu muset spoléhat na své nulové schopnosti, co se cestování týče.

Zamyšlení

25. ledna 2010 v 11:45 | Safo |  Články
Dneska jsem byl u doktorky a teď už jenom odpočívám doma. Přece nemá cenu chodit do školy kvůli čtyřem suplovanejm hodinám.
Toto je dost pochmurnej článek a nejspíš nikdo z Vás, čtenářů, nebude mít na čtení žaludek. Pokud Vám tímto zkazím náladu, moc se Vám omlouvám. Tohle je zároveň upozornění. Pokud na tom nejste zrovna nejlíp nebo si nechcete kazit náladu, přečtěte si radši jinej, veselejší, článek.

Kousek papíru

19. ledna 2010 v 22:01 | Safo |  Běžný
Až mě někdy udivuje, jaký myšlenky se honí v hlavě 15ti letýho kluka. Místo abych přemejšlel o holkách a podobnejch věcech, přemejšlím o obyčejných věcech. Tak obyčejných, že si je už ani neuvědomujeme a nemyslíme na ně.

První rok

13. ledna 2010 v 17:58 | Safo |  Parkour
Ne, blog ještě nemá rok, má teprve pár měsíců. Ale parkour trénuju už rok. Trénuju od začátku roku 2009.

Dukovany a Dalešice - fotky

11. ledna 2010 v 17:56 | Safo |  Články
Sice s velkým zpožděním, ale přece. Fotek je nakonec jenom pár a nejvíc mě mrzí, že z Dukovan je jenom jedna (ta první), jinak jsou všechny z Dalešic.

Zase jsem ze sebe dělal zbytečně vola

6. ledna 2010 v 18:35 | Safo |  Běžný
Ale opravdu, jenom jsem v tom tentokrát nebyl sám. A o co šlo? O to stejný jako posledně, o matiku. Měli jsme si dneska ráno napsat tu opravku, na kterou jsem vstával před Vánocema. Vstával jsem v pět s tím, že to tak nějak umím a horší známku než 3 neberu. Ve škole jsme se sešli 3 už před sedmou. Učitel ještě včera říkal, že cestou nabere spolužáka. Počítali jsme s tím, že potom do třídy přijde učitel i s tím spolužákem a napíšem si to, ale učitel nás prostě přepískal. Přijel totiž i s tím spolužákem do školy dřív než my a zůstal si pěkně v kabinetě i s tím spolužákem, kterej si tam v klidu mezi tím napsal tu písemku. My jsme si tam nevědomky čekali ve třídě a pořád nic. Tak aspoň jsme si zdřímli. Za pět minut osm přišel ten spolužák a když nám to vysvětlil tak jsme na Mikuldu (učitele) pěkně nadávali. A zejtra zase vstávám v pět kvůli těm Dalešicím.

A ještě dneska bylo odpoledko, praktika z chemie. Ze zkoušení za 1 (jedna z mála jedniček) a zkoumání rozpustnosti látek v různých rozpouštědlech. No, vzhledem k tomu, že jsme tam měli xylen, glycerin, naftalen a další silně aromatické látky, bylo tam brzy k nevydržení, takovej smrad, paráda. Hlava mě z toho bolí ještě teď, ale to se vstřebá.

Zítra by měly být fotky z Dukovan a Dalešic a pokusím se k nim udělat i nějakej popis, aby bylo jasný, co je co. Fotky nesmyslnejch kovovejch systémů by asi nikoho nezajímaly, když by nikde nebylo napsaný, co a k čemu to je.

Nějak nevím+Dukovany, Dalešice

5. ledna 2010 v 20:02 | Safo |  Běžný
Tak jsem si říkal, jak teď zase budu psát a ono prd. Nějak nepíšu. Najednou mě nějak opustila chuť do psaní, ale ona se snad vrátí. Moc se mi do toho nechce. Sice vím, že blog není povinnost, ale zábava, ale stejně bych sem chtěl psát a moc se mi nelíbí, že to nevychází. Přišel jsem ale na vysvětlení. 14 dní jsem nic nedělal, jenom ležel, a ještě teď do toho šok ze školy. No prostě mi to úplně vyprázdnilo hlavu od pořádnejch věcí, takže mi teď trochu chybí inspirace. Ale na víkend plánuju kolo (podle počasí), takže bude o čem psát, a s odreagováním přijde i inspirace a nějakej ten nápad.

Vzpomněl jsem si, že jsem už dlouho nefotil. Ale ono se to spraví. Ve čtvrtek totiž jedem do elektráren Dukovany a Dalešice (jaderná a vodní) a tam budu fotit. Takže koho zajímá, jak to vypadá v elektrárně (bohužel jenom ta vodní, do jaderné nás překvapivě nepustěj), tak tady budou fotky. Problém by mohl nastat, pokud tam bude zákaz focení, ale to se nějak pořeší a fotky nakonec budou. Do Dukovan nás nepustijou dál než do projekční místnosti, protože se bojej, že bysme se ozářili. A přitom by ty fotky z Dukovan měly o hodně vyšší hodnotu, ale co půjde, to vyfotím. Ještě dneska možná přidám nějakej jútúb článek.

Návrat

1. ledna 2010 v 23:35 | Safo |  Běžný
Předem upozorňuji, že tento článek je hodně dlouhý, nepopisuje nic zajímavého a po chvíli se může stát nudným. Nechci, aby jste to četli z donucení, pokud nechcete, nečtěte.

Trvalo to dlouho, bylo to dlouhé, doufám, že se to už nebude opakovat!