Návrat

1. ledna 2010 v 23:35 | Safo |  Běžný
Předem upozorňuji, že tento článek je hodně dlouhý, nepopisuje nic zajímavého a po chvíli se může stát nudným. Nechci, aby jste to četli z donucení, pokud nechcete, nečtěte.

Trvalo to dlouho, bylo to dlouhé, doufám, že se to už nebude opakovat!


Jak jste si jistě ráčili povšimnout, jaksi jsem na chvíli "zemřel". Chvíle měla ale trochu delšího trvání než bývá zvykem, trvala totiž dýl než týden. A příčina? Tak v prvních dnech mě skolil jakýsi zákeřný typ chřipky, nějaká krokodýlí tuším, takže i vy se před ní mějte na pozoru. Skončil jsem na pohotovosti, tam to taky bylo zajímavé.

Na pohotovosti jsem už automaticky šel do toho oddělení pro dospělé, kde jsem ale jaksi neměl v danou chvíli co dělat. Doktorka mi kupodivu slušně vysvětlila, že toto opravdu není to správné oddělení, a že dětské oddělení je v prvním patře. Tak mi nezbývalo, než se projít a spočítat schody do prvního patra. Vešel jsem do čekárny, bylo tam pár lidí. Ale hned v první chvíli jsem měl co dělat, abych se nerozesmál. V čekárně totiž nebyly děti starší než 5 let a já si tam figuroval ve svých 15ti letech a skoro dvou metrech. No prostě to bylo tak komický, že i rodiče se v té čekárně museli krotit. Navíc mě do Boskovic vezl taťka autem a šel tam se mnou, takže to prostě muselo vypadat úžasně.

Mamka, a vůbec všichni dospělí, si myslí, že ještě dlouho po nemoci nesmím ven, ale do školy pochopitelně musím. V mém případě je ale cesta do školy (a ze školy) mnohem náročnější než půlhodinová procházka, která by mi udělala dobře. Ale ani se už moc nenudím. První týden jsem sice mohl jenom ležet a už jsem skoro nevěděl, co mám dělat a kousal jsem se nudou. Ve druhém týdnu však přijel chalupář Petr, u kterýho jsem si objednal tzv. "bajkerský filmy". Jsou to asi hodinový snímky, kde většinu času jezdí borci na kolech kdekoliv a kdykoliv. Je to něco jako video na jútúb, ale tohle je delší, kvalitnější propracovanější a prostě celkově lepší, a hlavně nemusím čekat než se mi to načte.
Ty bajkery a jejich kousky tu nebudu rozebírat, protože bych o tom byl schopen mluvit (psát) opravdu hodně dlouho a unudil bych vás tím k smrti. Řeknu snad jen to, že toho mám 5 DVD a na každým je asi 6 těch filmů.

K Vánocům jsem dostal nový repráky, takže to, co teď poslouchám už se dá považovat za hudbu. Třeba dneska přišel Kuba, tak jsme ty repráky pořádně vosolili a už to jelo. Hlasitost a basy byly skoro na maximum a celej pokojík se mi pod náporem zvukových vln klepal. Taťka byl na druhý straně baráku a potom prohlásil, že si v jedné chvilce myslel, že se mu celej barák sesype na hlavu. My, blízko u repráčků, jsme si užívali ten pocit, kdy nám ty zvukový vlny procházely tělem, úplně jsme to cítili, jako tlakovou vlnu.

Říká se: "Jak na Nový rok, tak po celý rok.", takže jsem zvědav, jak to dodržím. Chvilku před 01:00 jsem si pustil záznam koncertu skupiny Kabát. Byl to záznam z pražského Vypichu tuším z 12. září. No byla to paráda, akorát chudáci rodiče se asi moc nevyspali, protože jsem na to koukal až do 03:00 ráno.

Zatím koukám, že na to, jaká byla těch skoro 14 dní nuda, jsem toho napsal už docela dost. Nuda se holt dobře popisuje.

Pokud je někdo z vás sklamanej, že ode mě nedostal SMSku k Vánocům a k novýmu roku, tak má smůlu. Stav mého kreditu se tak tak drží nad 10Kč a navíc se mi zdá zbytečný rozesílat tuny SMSek. Ti, kterým bych popřál, stejně vědí, že bych jim popřál a určitě taky ví, co bych jim popřál (snad to dává smysl). Zjednodušeně, je jedno jestli někomu popřeju nebo ne, protože už jenom to, že čeká, že mu popřeju, už samo o sobě něco znamená. Tohle si asi budete muset přečíst víckrát než tomu porozumíte, ale nevadí, já mám řasu dost. Pokud snad někdo ode mě to přání chce, nechť se o ně přihlásí na některém z mých kontaktů.

Sklamanej jsem akorát z jedné věci: že jsem víc než tejden takzvaně prozevlil a nic neudělal. Bylo sakra tak hezky, a já se na to mohl jenom koukat přes centimetr skla. Bylo tak hezky, že bych hned vzal kolo a vyrazil někam ven na oddechovej sjezdík nějakýho místního kopečku. Bylo tak hezky, že ..... ale dost už přemýšlení o minulosti, to je k ničemu. Ovšem, ještě si dovolím jednu vzpomínku: vždycky, když jdu kouknout za těma chalupářema a jdou okolo svýho kola, je to hrůza. To kolo na mě přímo křičí: vem mě už konečně ven, pojď ven, já chci ven!!!! a pořád dokola. Já bych tak šel a přitom nemůžu! Když se toho kola dotknu, přímo cítím tu energii a to kolo ji chce spotřebovat. Už se těším, jak ho zase proženu, jak ho zašpiním, jak dostane zabrat, ale hlavně už aby to bylo.

Když máte příležitost něco udělat, tak to sakra udělejte!! Nepřemýšlejte, běžte a udělejte to!

Jinak všem, co se mnou chtěli mluvit, nebo mi vůbec cokoliv chtěli, a nemohli, se tímto také omlouvám, protože jsem tím určitě něco překazil.

Jsou to jen slova, a slova jsou jen zavazející smetí. Důležité jsou činy. Pokud nečiníme, neexistujeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ×°Co-Co°×(ty víš) ×°Co-Co°×(ty víš) | Web | 2. ledna 2010 v 10:21 | Reagovat

uá..ani nevím kde začít :D předpokládám,že to s tebou asi bylo fakt dost špatný,když jsi musel na pohotovost a tím hůř,že do boskovické nemocnice :-D jenom tak mimochodem:jsem ted taky nemocná,ale neležím ani nic podobného,protože nechci aby to vypadalo,že je mi strašně blbě,protože mám zejtra slavit a tak nějak celkově,a od pondělní školy by mě to stejně nezachránilo :-( nezávidím,žes byl nemocnej zrovna takhle přes prázky,ale nemoc si holt nevybírá :-|

2 ×°Co-Co°×(ty víš) ×°Co-Co°×(ty víš) | Web | 2. ledna 2010 v 10:26 | Reagovat

sakra...chtěla jsem dát odstavec ale ono se to nák omylem odeslalo,páč jsem to "komentovat"měla označený..no neva..tak tady ty komentáře budou 2 :-D (ne-li víc xD)..heslo "jak na nový rok,tak po celý rok"jsem si včera říkala několikrát...a musím říct,že jestli to tak fakt bude,bude ten rok 2010 opravdu "zajímavej"..protože jsem nemocná,ale šťastná a k tomu jsem ten včerejšek celej jen proležela u televize a v posteli(což sem mimochodem neudělala už strááášně dávno a úplně jsem zapomněla,jaká je to pohoda :-D )..ale ne kvůli nemoci nebo únavě,nebo snad že bych se snažila dohnat neprospanej silvestr...ne-e...já to udělala prostě jen tak...a mám z toho parádní pocit  :D no napíšu o tom článek,tk si to přečti spíš tam,když budeš chtít :-) jsem ráda že ten tvůj článek je tak dlouhej..aspon nemám pocit,že dlouhé články píšu jen já :-D měj se a užij si ty poslední dva dny ;-)

3 ×°Co-Co°×(ty víš) ×°Co-Co°×(ty víš) | Web | 2. ledna 2010 v 21:01 | Reagovat

hej tyo přesně!...to 2010 vypadá tak divně,nepřirozeně! :-D ten kdo to vymyslel,byl asi veliký inteligent  :-D ..vyliskat :D

4 simthy simthy | Web | 3. ledna 2010 v 18:45 | Reagovat

chřipku ti nezávidim mě se naštěstí nějak výhejbá
taky jsem si 1.1. říkala "jak na nový rok tak po celý rok" a sem zvědavá jestli se to vyplní :D ale kéž by :-D
nj teď jsem si uvědomila že jsem neposlala ani jedno přání k vánocům  O_O
jinak ten článek byl sice dlouhej ale nudnej nebyl (píšu nudnější) :D

5 Foxí :) Foxí :) | Web | 5. ledna 2010 v 19:12 | Reagovat

KDYŽ TO MÁŠ, TAK TO VOKAŽ !!!!! :D

No ty víš, na jaké úrovni se pohybuje můj kredit, takže xD

6 Safo Safo | Web | 5. ledna 2010 v 19:29 | Reagovat

[5]: promiň, nevím. nemám páru kdo seš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama