Něco veselejšího

28. ledna 2010 v 23:11 | Safo |  Parkour
Zítra jedu do Brna na trénink, něco se naučit od brněnských traceurů. Vstávám v 6, autobus jede v 7 a v Brně budu v 8:15 (přesedám na vlak, v tomhle počasí se spolíhat na silniční dopravu není nejrozumnější). Potom se ještě musím nějak dostat na zastávku Sportovní, do 9:30, a už to začne. Naštěstí mám odvoz, takže nebudu muset spoléhat na své nulové schopnosti, co se cestování týče.


Nevěděl jsem, co s volným pátkem, a tak mě napadlo, zeptat se kluků z Brna, jestli nemají čas. A tak vlastně kvůli mě svolali trénink. Nejspíš tam nebude moc lidí, prý tak 3. Strašně se těším, ale zároveň jsem nervózní. Nejdřív z toho, jestli tam stihnu dojet včas, potom z toho, abych tam ty kluky našel (ale to by neměl být problém) a nejvíc z toho tréninku samotnýho. Jak si budu s klukama rozumět a tak. Ale to je jedno. To neovlivním, takže nemá cenu se tím trápit, však ono to nějak dopadne.

Ráno bych to chtěl ve stylu: no hurry, no stress. Takže jsem si všecko nachystal už teď, večer. Pro sport je dobrá tzv. cibule. To je hodně vrstev tenkýho oblečení. Parádně to hřeje a přitom se v tom dobře hýbe. Tři trika, mikina a triko, na cestu ještě tenká bunda. Snad to bude stačit. Hlásí teplotu mírně pod nulu, takže by to mělo stačit.

Se známejma potom prý půjdeme zapít vysvědčení. Sice nevím, co na tom chcou zapíjet, ale budiž. Zůstanu tam až do soboty, takže článek z tréninku přijde v sobotu k večeru.


Jinak teď zase koukám (už po třetí) na koncert LinkinPark z Milton Keynes 2008. Doporučuju to někde sehnat. Je to krása a sólo bubeníka na konci je bezkonkurenční, on je fakt třída.

Končím, chci se ještě stihnout trochu vyspat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Prostě já :) Prostě já :) | Web | 29. ledna 2010 v 21:49 | Reagovat

Já chci taky ! :D Hej, paráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama